Biri Birileri İçin Bİşeyler Yapması Lazım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biri Birileri İçin Bİşeyler Yapması Lazım

En İyi Arkadaslık Forumuna Hos Geldınız İyi Eğlenceler......... .

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı

+3
10uR
Ayseqül
şeytantüyü
7 posters
YazarMesaj
şeytantüyü
Asistan
Asistan
şeytantüyü

+Rep :
bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Left_bar_bleue2 / 1002 / 100bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Right_bar_bleue

Ruh Hali : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Bulutl10
Tuttuğu Takım : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı 1444

bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Empty
MesajKonu: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008 - 11:56

2Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum
(Bir daha asla bu konuyu gündeme gtirme.)
3_Duygusal sorunlarım var önce onları çözümlemem gerek.
( Senden başka bir kaç kişi daha var,ama bir türlü karar veremiyorum.)
4_Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim
(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım.Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var.Beklemeye devam et.Daha iyisini bulamassam belki gelirim... )
5_Seni yeterince tanımıyorum.
(Tipin falan tamam ama diğer özelliklerin?Araba senin üzerine mi?Evin-yazlığın var mı?
Kaç para kazanıyorusun?Bankada paran var mı?...vs)
6_Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz.Zamana bırakalım...
(Saz heyetinde onsekizinci keman olarak çalmaya devam et.Gencim,güzelim,çekiciyim.
Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum,diğer taraftanda senden daha iyisini bulamamaktan da kaygılanıyorum.Gözaltı torbalarım otaya çıktığında kabul edeceğim )
7_Seni seviyorum ama ben çok seçici birisiyim kolay kolay beğenmem.Hemen karar vermemi bekleme.(Ben İngiltere Kraliçesinin soyundan geliyorum.Bana layık olmak çok zordur.Süpermen-Bratt Pitt-Prens Rainer-Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum.Güç,
karizma ,zenginlik,zeka,statü,fizik,kimya falan hepsi bir arada olmalı.Kız kurusu olmak pahasınada olsa arayacağım.Eğer bulamassam can simidim olursun,değil mi kerizciğim?)
8_Hayatım şu anda karmakarışık ısrar etme..Ben seni ararım.
(Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum.Fazla kurcalama.Habersiz eve falanda gelmeye kalkma,ikimizde dayak yeriz valla..)
9_Aşk bana göre değil..
(Kendime güvenim yok.Bi ilişki sürdürmektense evde televizyon izleyip,pasta-böerk yerim.Nasılsa ailem zamanı gelince birini bulur.)
10_Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
(Hiç tipim değilsin.Ama ilrde yöneticem olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum)
11_Şu sıralar kariyerim konsantreyim.
(Yaptığım iş dışında hiç bir konuda söyleyecek sözüm yok.)
12_Ben nişanlıyım.
(Ne güzel eğleniyorduk.Neden üzerime geldinki sanki.Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)
13_Evet,kabul ediyorum..
(dürüst bir bayan)
17_Hayır,kabul etmiyorum..
(Dürüst bir bayan daha..)
Ayseqül
Öğrenci
Öğrenci
Ayseqül

+Rep :
bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı 1446

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008 - 12:24

saoL ..
şeytantüyü
Asistan
Asistan
şeytantüyü

+Rep :
bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Left_bar_bleue2 / 1002 / 100bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Right_bar_bleue

Ruh Hali : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Bulutl10
Tuttuğu Takım : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı 1444

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008 - 16:25

rica ederim canım Smile
10uR
Asistan
Asistan
10uR

+Rep :
bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Right_bar_bleue

Ruh Hali : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Aggres10
Tuttuğu Takım : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı 1447

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008 - 16:46

muhteşem paylaşım Very Happy
şeytantüyü
Asistan
Asistan
şeytantüyü

+Rep :

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008 - 16:49

Very Happy Very Happy yani Very Happy Very Happy sonuçta paylaşımı ben yaptım puhaha Very Happy Very Happy
gulsah
Prenses
Prenses
gulsah

+Rep :
bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Left_bar_bleue10 / 10010 / 100bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı 1447

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008 - 22:19

varya bunların vala bi çoğu doğru Very Happy
KüßRa
Prenses
Prenses
KüßRa

İş/Hobiler : ÖğReNCi
Lakap : KüßoŞ
+Rep :
bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Left_bar_bleue1 / 1001 / 100bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Right_bar_bleue

Ruh Hali : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Eglenc10
Tuttuğu Takım : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı 1446

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008 - 22:37

evet Very Happy kesinlikle Very Happy
Elano
Site Kurucusu
Site Kurucusu
Elano

Lakap : Çakal Carlos
+Rep :
bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Left_bar_bleue999 / 100999 / 100bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Right_bar_bleue

Ruh Hali : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Defaul10

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. 2008 - 23:18

delice
http://www.muhabbetolsun.com
şeytantüyü
Asistan
Asistan
şeytantüyü

+Rep :

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimePaz 31 Ağus. 2008 - 10:18

Very Happy gerçek Very Happy
ayse-nur_17
Öğrenci
Öğrenci
ayse-nur_17

+Rep :

Ruh Hali : bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Asik10

MesajKonu: Geri: bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı   bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı Icon_minitimePtsi 1 Eyl. 2008 - 11:34

gulsah demiş ki:
varya bunların vala bi çoğu doğru Very Happy

bayanların çıkma tekliflerine verdikleri cevapların gerçek anlamlarıı
1 sayfadaki 1 sayfası