Biri Birileri İçin Bİşeyler Yapması Lazım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biri Birileri İçin Bİşeyler Yapması Lazım

En İyi Arkadaslık Forumuna Hos Geldınız İyi Eğlenceler......... .

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler

YazarMesaj
şeytantüyü
Asistan
Asistan
şeytantüyü

+Rep :
bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler Left_bar_bleue2 / 1002 / 100bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler Right_bar_bleue

Ruh Hali : bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler Bulutl10
Tuttuğu Takım : bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler 1444

bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler Empty
MesajKonu: bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler   bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler Icon_minitimeCuma 15 Ağus. 2008 - 19:29

Beyler, işte size 'bir türlü çözemediğiniz' kadınlar hakkında açıklayıcı bilgilerle dolu bir yazı! Onların iç dünyasını anlamanın tam zamanı.

* Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.

* 'Kolay kadın' imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere 'hayır' deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.

* Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinin kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

* isteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.

Hiç UNUTMAYIZ!

* "çok sarhoştum, birşey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabii bununla demek istediğimiz; "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum"dur.

* Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.

* Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.

* Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız.

* Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.

* Sabahları eşimiz uyanmadan, gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.

* En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kkaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.

* Özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız.

* En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız..

bayanlarla ilgili bilinmeyen gerçekler
1 sayfadaki 1 sayfası