Biri Birileri İçin Bİşeyler Yapması Lazım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biri Birileri İçin Bİşeyler Yapması Lazım

En İyi Arkadaslık Forumuna Hos Geldınız İyi Eğlenceler......... .

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

“Oyun Kalitemiz Artıyor”

2 posters
YazarMesaj
KüßRa
Prenses
Prenses
KüßRa

İş/Hobiler : ÖğReNCi
Lakap : KüßoŞ
+Rep :
“Oyun Kalitemiz Artıyor” Left_bar_bleue1 / 1001 / 100“Oyun Kalitemiz Artıyor” Right_bar_bleue

Ruh Hali : “Oyun Kalitemiz Artıyor” Eglenc10
Tuttuğu Takım : “Oyun Kalitemiz Artıyor” 1446

“Oyun Kalitemiz Artıyor” Empty
MesajKonu: “Oyun Kalitemiz Artıyor”   “Oyun Kalitemiz Artıyor” Icon_minitimeSalı 12 Ağus. 2008 - 22:30

Teknik Direktörümüz Luis Aragones, takımın ilk 3 hazırlık maçına göre daha iyi ve istekli oynadığını, ortaya konan futboldan memnun olduğunu, her geçen gün oyun seviyesinin ve kalitesinin arttığını söyledi.
Shakhtar Donetsk ile yaptığımız ve 2-1 kazandığımız maç sonrası FB TV'ye açıklamalar yapan Aragones, takımı ve oyunu değerlendirdi. Aragones, "İlk 3 maçımıza göre daha iyi ve daha istekli oynadık. Daha fazla gol pozisyonuna girdik. Daha fazla gol atabilirdik. Oyunun kalitesi ve seviyesi anlamında ortaya koyduğumuz futboldan memnunum. 2. yarıda da değişikliklere kadarki oyundan memnunum. MTK karşısında da bu şekilde oynamaya çalışacağız. Bugün sistem açısından her şekilde forvetler bizim için değişebilir ama, sisteme çok fazla takılmamak lazım. Sistemden çok oyuncularımın ortak bir amaç için bir araya gelip iyi bir iş çıkarması beni çok mutlu etti. Çalıştığımız oyunlar vardı. Onların bazılarını gördük ama benim için bu takımda bazı oyuncular var ki, top ayağında olduğunda ne yapacaklarını çok iyi biliyorlar. Bu da beni rahatlatıyor. Her geçen gün oyun seviyemiz, kalitemiz artış gösteriyor. Şükrü Saracoğlu'nun atmosferinden çok etkilendim. Oyunculara verdikleri teşvik ve cesaret beni gerçekten etkiledi. MTK gerçekten güçlü bir ekip. Teknik anlamda da iyiler. Zor olacağını biliyorum ancak, turu geçen taraf biz olacağız" dedi.
maikosercan
Adminsrator
Adminsrator
maikosercan

Lakap : maiko
+Rep :
“Oyun Kalitemiz Artıyor” Left_bar_bleue999 / 100999 / 100“Oyun Kalitemiz Artıyor” Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: “Oyun Kalitemiz Artıyor”   “Oyun Kalitemiz Artıyor” Icon_minitimePerş. 14 Ağus. 2008 - 14:25

bilgi içn saol
KüßRa
Prenses
Prenses
KüßRa

İş/Hobiler : ÖğReNCi
Lakap : KüßoŞ
+Rep :
“Oyun Kalitemiz Artıyor” Left_bar_bleue1 / 1001 / 100“Oyun Kalitemiz Artıyor” Right_bar_bleue

Ruh Hali : “Oyun Kalitemiz Artıyor” Eglenc10

MesajKonu: Geri: “Oyun Kalitemiz Artıyor”   “Oyun Kalitemiz Artıyor” Icon_minitimePerş. 14 Ağus. 2008 - 14:29

rica..

“Oyun Kalitemiz Artıyor”
1 sayfadaki 1 sayfası